Oferta pracy

W  związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy agentów terenowych z całej Polski, a  w szczególności z terenów Pomorza , Mazowsza i Lubelszczyzny.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Partnerów przygotowaliśmy szereg szkoleń przeprowadzanych  przez najwyĹźszej klasy  specjalistów z branĹźy prawniczej, specjalistów od prawa energetycznego oraz specjalistów lekarzy.

Poszukujemy  nie tylko agentów terenowych, ale równieĹź firmy z branĹźy: nieruchomości, bankowości ,samochodowej, ubezpieczeniowej i medycznej chętne do współpracy.

Podejmiemy współpracę z lekarzami o specjalności ortopedia, neurochirurgia, medycyna pracy, rehabilitacja i inne. Bardzo chętnie podejmiemy współpracę z przychodniami rehabilitacyjnymi oraz rehabilitantami.

JeĹźeli na Państwa terenie prowadzone są lub mają być prowadzone prace związane z modernizacją sieci energetycznej i innymi sieciami przesyłowymi, chętnie zawrzemy umowę o współpracę w zakresie pozyskiwania klientów, którym przysługują prawa związane z naruszeniem ich własności.

Obecnie jesteśmy zainteresowani współpracą z osobami z terenów objetych pracami przygotowawczymi związanymi z planowanym wydobyciem gazu łupkowego, celem pozyskiwania dla KDRO.pl klientów, którym moga przysługiwać roszczenia odszkodowawcze i inne pokrewne.

Gwarantujemy korzystne umowy i najwyĹźsze w branĹźy odszkodowawczej wynagrodzenie prowizyjne.


Zapraszamy zainteresowane firmy i osoby o kontakt mailowy pod adres: praca(at)kdro(dot)pl


 

Kontakt w sprawie odszkodowania

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

*:
*:
*:
*:

There was an uncatched exception
malformed document created
in line (54) of (/modules/output_filter/filters/filterCssToHead.php):